Masz terenowy samochód?

Chcesz sprawdzić jego oraz swoje możliwości? Przyjedź do nas, na jeden z naszych torów off-road'owych. Tutaj w bezpieczny i zgodny z prawem sposób będziesz mógł w niczym nieskrepowany sposób oddać się swojej pasji! Urozmaicone pod względem stopnia trudności trasy dają mozliwość użytkowania różnego rodzaju pojazdami: od SUV przez quady na jeepach kończąc.

Istnieje możliwość użytkowania naszego sprzętu.

czytaj więcej

W naszej ofercie znajduje się obecnie kilka samochodów. Wśród nich są auta o różnych parametrach - od małolitrażowych ekonomicznych samochodów rodzinnych, poprzez limuzyny,samochody terenowe 4x4 ,quady kończąc oczywiście na autach przeznaczonych do zadań transportowych .

czytaj więcej

Organizujemy połowy na zaprzyjażnionych łowiskach.

Nasz obiekt może być wysmienita baza wypadowa do położonego w niedalekiej odległości jeziora Orawskiego (ok.60km.) oraz Żywieckiego(ok.25km.) które pasjonatom wędkowania stwarzaja okazję do udanego połowu.

Warto również odwiedzić Dolinę Karpia – czyli miasto Zator i jego okolice wraz z przygotowanymi łowiskami. Wypożyczając u nas samochód do Doliny Karpia dojedziesz w kilka minut.

Wszystko co złowisz możesz grilować do białego rana na terenie obiektu.

czytaj więcej